Nawigacja
Strona główna
Nasz Patron
Historia szkoły
Dyrekcja
Nauczyciele
Biblioteka

Kalendarz roku szkolnego 2017-2018
Dzwonki w szkole
Podręczniki 2017/2018
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
WOLONTARIAT
English
PROJEKT "STAWIAMY NA EDUKACJĘ"
PYTANIE TYGODNIA

Komunikaty
REKRUTACJA 2018/2019
Konsultacje z nauczycielami
Ubezpieczenia

Galeria
Archiwum

Wyślij kartkę
DANE KONTAKTOWE SZKOŁY
Ubezpieczenia
Komunikaty
Witamy
 
*****************************************************************************************
 
Nasi najlepsi uczniowie w pierwszym semestrze
Wydarzenia We wtorek, 21 lutego 2012 roku, w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący osiągnięcia dydaktyczne w pierwszym semestrze roku szkolnego 2011/2012 .Apel zatytułowany był „Nasi Najlepsi Uczniowie”. Uczniowie zostali wyróżnieni w trzech kategoriach:
- najlepsi czytelnicy;
- uczniowie, którzy nie opuścili żadnego dnia nauki szkolnej;
- uczniowie osiągający najlepsze wyniki w nauce;
Wszyscy wyróżnieni uczniowie nagrodzeni zostali dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Najlepsi czytelnicy:

- w kategorii klasy I – III zwyciężył Jakub Paszke z klasy III
- w kategorii klas IV – VI zwyciężyła Dominika Bronka z klasy V


















Uczniowie, którzy nie opuścili żadnego dnia nauki szkolnej:

Natalia Borzych – klasa I
Nikola Napierska – klasa I
Vitalij Ramančik – klasa I
Alicja Ejsmont – klasa II
Oliwia Marzec – klasa II
Andrzej Beski – klasa III
Przemysław Borzych – klasa III
Weronika Marzec – klasa III
Jakub Paszke – klasa III
Michał Prądzinski – klasa III
Olaf Cysewski – klasa IV
Milena Kłopotek Główczewska – klasa IV
Karolina Borzych – klasa V
Paulina Łoboziak – klasa V
Jakub Piszczek – klasa V
Natalia Sala – klasa V
Michał Machalewski – klasa VI
Przemysław Rolbiecki – klasa VI




































Uczniowie osiągający najlepsze wyniki w nauce;

W ubiegłym semestrze najlepszymi pierwszakami byli:
Zuzanna Machalewska, Nikola Napierska, Mateusz Narloch, Vitalij Ramančik, RobertSynak

Najlepsi drugoklasiści to:
Alicja Ejsmont, Patryk Jączkowski, Emilia Kobus, Wiktoria Lis, Filip Stanke, Julia Śliwińska

Do najlepszych trzecioklasistów zaliczyli się:
Katarzyna Dahlke, Małgorzata Synak, Jakub Paszke

W klasach IV-VI najlepsi uczniowie nagrodzeni zostali według uzyskanej średniej:
ze średnią 4,75 – Machalewski Michał – klasa VI,
ze średnią 4,90 – Oliwia Gliniecka – klasa IV,
ze średnią 4,90 – Sandra Budnik – klasa V,
ze średnią 4,90 – Wiktoria Piekarska – klasa V,
ze średnią 5,00 – Dominika Bronka – klasa V,
ze średnią 5,00 – Natalia Sala – klasa V,
ze średnią 5,00 – Arkadiusz Węglewski – klasa V,
ze średnią 5,12 – Kacper Bronka – klasa VI,
ze średnią 5,12 – Kamila Narloch – klasa VI,
ze średnią 5,18 – Milena Kłopotek Główczewska – klasa IV,

Najlepszym uczniem ubiegłego semestru ze średnią ocen 5,25 został Paweł Ginter z klasy VI – gratulacje Paweł, trzymaj tak dalej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów
w II semestrze.
Dodał:  administrator dnia 28 luty 2012 19:49 · Drukuj
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Plan lekcji
Przystąpiliśmy do akcji
Biuletyn Informacji Publicznej
Szkolny blog
Projekt
język polski matematyka
Statut Szkoły

Dziękujemy za wizytę:)

1,082,341 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl