Nawigacja
Strona główna
Nasz Patron
Historia szkoły
Dyrekcja
Nauczyciele
Biblioteka

Kalendarz roku szkolnego 2017-2018
Dzwonki w szkole
Podręczniki 2017/2018
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
WOLONTARIAT
English
PROJEKT "STAWIAMY NA EDUKACJĘ"
PYTANIE TYGODNIA

Komunikaty
REKRUTACJA 2018/2019
Konsultacje z nauczycielami
Ubezpieczenia

Galeria
Archiwum

Wyślij kartkę
DANE KONTAKTOWE SZKOŁY
Ubezpieczenia
Komunikaty
Witamy
 
*****************************************************************************************
 
W czwartek 30 kwietnia 2015 r. na naszej „Jaskółce” odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minipiłce nożnej chłopców
Wydarzenia

W turnieju uczestniczyły drużyny z Kłodawy, Swornychgaci, Silna, Pawłowa, Ostrowitego, Charzyków i oczywiście Nieżychowic. Drużyny w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy: grupa A: Swornegacie, Ostrowite i Charzykowy i grupa B: Kłodawa, Pawłowo, Nieżychowice i Silno. W grupie A Ostrowite gładko ograło swoich grupowych rywali i do półfinału awansowało z kompletem punktów. Drużyna Charzyków ogrywając Swornegacia awansowała do półfinału z drugiego miejsca. W grupie B pierwsze pięć meczy ( Kłodawa – Pawłowo; Nieżychowice – Silno; Pawłowo – Silno; Kłodawa – Nieżychowice i Pawłowo – Nieżychowice) zakończyło się remisem. Dopiero ostatni mecz w grupie B Kłodawa – Silno zakończył się zdecydowaną wygraną drużyny z Kłodawy dając jej awans do półfinału z pierwszego miejsca. Z drugiego miejsca w grupie B do półfinału awansowała drużyna z Pawłowa mająca taką samą ilość punktów jak nasza drużyna aczkolwiek większą ilość strzelonych bramek. Pierwszy półfinał zakończył się wygraną Ostrowitego nad Pawłowem natomiast w drugim półfinale Kłodawa ograła Charzykowy. W meczu o trzecie miejsce podopieczni pana Marka Wielewickiego (SP Pawłowo) udowodnili swoją wyższość nad drużyną z Charzykowa zajmując III miejsce w turnieju. W meczu finałowym spotkały się drużyny z Ostrowitego i Kłodawy. Mecz zakończył się remisem 1:1 i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. W rzutach karnych zwyciężyli podopieczni pana Tomka Śledzika (SP Ostrowite) i to oni będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się na „Modraku” w Chojnicach.

Królem strzelców turnieju z dorobkiem 6 bramek został Jakub Prądzinski (SP Ostrowite), natomiast najlepszym bramkarzem turnieju został Damian Kiżewski (SP Kłodawa).

Po zakończeniu i podsumowaniu turnieju pani dyrektor Małgorzata Szynwelska wręczyła przedstawicielom wszystkich drużyn dyplomy a najlepszej trójce także pamiątkowe puchary.

Skład naszej reprezentacji: Przemek Borzych, Sebastian Kobus, Jakub Paszke, Michał Prądzinski, Mateusz Thiede, Oskar Topolewski, Dawid Gostomczyk, Patryk Jączkowski i Patryk Thiede.

 

Dodał:  administrator dnia 25 maj 2015 22:15 · Drukuj
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Plan lekcji
Przystąpiliśmy do akcji
Biuletyn Informacji Publicznej
Szkolny blog
Projekt
język polski matematyka
Statut Szkoły

Dziękujemy za wizytę:)

1,079,544 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl